Inne usługi

Dekoracje

Napis LOVE

Napis love to popularna dekoracja na wesela i imprezy, jego obecność tworzy romantyczną atmosferę. Napis love można umieścić w różnych miejscach, na przykład na ścianie ze stołem weselnym lub na parkiecie jako tło dla zdjęć. Jest to dekoracja, która wzbogaci każde przyjęcie o elegancki akcent.

napis love

Atrakcje

Ciężki dym

Ciężki dym to zdecydowanie jedna z najbardziej widowiskowych atrakcji, jakie można zorganizować na weselu. Połączona efektowna prezentacja świetlna i dymowa sprawia, że moment oczepin staje się niezapomnianym przeżyciem dla pary młodej i wszystkich zgromadzonych gości weselnych.

Gry i zabawy

Dmuchańce i inne atrakcje

Dmuchańce to nic innego jak dmuchane zabawki, które zapewniają dzieciom wiele radości i zabawy. Wszystkie nasze dmuchańce są wykonane z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są bezpieczne w użytkowaniu i trwałe. W naszej ofercie posiadamy różne modele, o różnych kształtach. Dmuchańce to idealne rozwiązanie na imprezy urodzinowe, pikniki, czy inne rodzinne atrakcje. Dzięki nim dzieci mogą aktywnie spędzić czas, bawiąc się na świeżym powietrzu.

dmuchance
pokaz

Przedstawienia

Pokazy i animacje

Nasza oferta obejmuje organizację pokazów, zabaw i atrakcji, dopasowanych do wieku uczestników i charakteru imprezy. Konkursy z nagrodami, malowanie twarzy czy zabawy weselne to tylko niektóre z proponowanych przez nas opcji. Nasza firma zapewnia kompleksową obsługę imprez, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na zabawie. Wydarzenia które organizujemy zapadają w pamięć gościom na wiele kolejnych lat.

Video

Filmowanie i edycja video

Jedną z naszych specjalizacji jest nagrywanie i edycja różnych wydarzeń, takich jak wesela, urodziny, czy eventy firmowe. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu, dzięki któremu możemy uzyskać najwyższą jakość nagrań. Operatorami są profesjonaliści, którzy dbają o każdy detal, aby stworzyć film, który odda atmosferę danej imprezy i uchwyci najważniejsze momenty.

Wynajem busa 9 osobowego wraz z kierowcą na każdą okazję.

Wynajem aut retro do ślubu. (POLONEZ, MALUCH)