Fotobudka

Interaktywna zabawa

Uwiecznij najlepsze chwile z bliskimi

Fotobudka to świetny sposób na zabawę oraz uwiecznienie chwil z rodziną i znajomymi. Zarówno dorośli jak i dzieci angażują się w zabawę równie mocno. Takie interakcje świetnie sprawdzają się w budowaniu relacji międzyludzkich. To także doskonała forma marketingu, pozwalająca na budowanie wizerunku marki poprzez udostępnianie zdjęć z wydarzeń firmowych.

Wartości

Angażująca zabawa dla wszystkich uczestników

Świetna zabawa

Fotobudka to doskonały sposób na zapewnienie gościom rozrywki. Dzięki różnorodnym gadżetom i rekwizytom, każdy może poczuć się jak gwiazda sesji zdjęciowej.

Wspomnienia na całe życie

Fotobudka w ciągu kilku chwil pozwala na uwiecznienie najpiękniejszych chwil i emocji z imprezy w postaci kolorowych zdjęć. Każdy gość biorący udział może liczyć na indywidualne pamiątki.

Prosta obsługa

Każdy bez względu na wiek jest w stanie obsługiwać fotobudkę. Podczas imprezy do dyspozycji jest osoba, która nadzoruje przebieg zabawy oraz pomaga i tłumaczy proces.

Łatwa dostępność

Fotobudkę można łatwo zorganizować na wydarzenia takie jak wesela, studniówki, bale, komunie, urodziny, festyny, imprezy sportowe czy eventy firmowe.

Nowoczesny model

Najnowszy model z uchylnym korpusem sprawia, że wzrost gości nie jest już problemem. Z fotobudki sprawnie skorzystają małe dzieci jak i osoby dorosłe.

Natychmiastowy efekt

Zdjęcia są wydrukowane w ciągu kilku sekund od ich wykonania, co pozwala na szybkie przekazanie gościom. Wysyłamy także mailem oraz zgrywamy na pendrive.

Opis

Czym jest fotobudka?

Fotobudka to niezwykłe urządzenie, które daje możliwość tworzenia niezapomnianych chwil i uśmiechów na twarzach uczestników każdej imprezy, bez względu na wiek. Jest to interaktywne urządzenie, które oferuje możliwość robienia oryginalnych i kreatywnych zdjęć. Wykonane zdjęcia mogą być od razu wydrukowane i rozdane uczestnikom imprezy. W razie potrzeby wysyłamy zdjęcia mailowo lub zgrywamy na pendrive.

Fotobudka to nie tylko robienie zdjęć. To przede wszystkim świetny sposób na integrację uczestników i stworzenie wyjątkowych wspomnień. Nie ważne czy organizujesz wesele, urodziny czy imprezę firmową, fotobudka to doskonały wybór, który z pewnością zrobi wrażenie na Twoich gościach.

Jak wygląda obsługa fotobudki?

Obsługa fotobudki jest bardzo prosta i intuicyjna. Po wybraniu rekwizytu, użytkownik naciska przycisk na ekranie, co powoduje natychmiastowe zrobienie zdjęcia.

Cennik

Sprawdź ile kosztuje wynajem fotobudki


20 %

rabatu na wesela i urodziny

Gadżety i tła

Zdjęcia do pobrania

Obsługa fotobudki - asystent

Personalizacja wydruków

Dojazd do 30km od Nysy gratis

Nielimitowana ilość wydruków

Dodatkowa godzina

Dodatkowe 30 minut

1 godzina

500

złotych

200 zł

100 zł

2 godziny

700

złotych

180 zł

100 zł

3 godziny

850

złotych

150 zł

75 zł

4 godziny

950

złotych

150 zł

75 zł

Pricing Table Plugin

Galeria

Wracaj do wspomnień kiedy tylko chcesz

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Obsługa naszej FOTOBUDKI jest dziecinnie prosta i obywa się w sposób intuicyjny, za pomocą ekranu dotykowego. Podczas każdej z imprez możecie Państwo również liczyć na pomoc Asystenta, który jest zawsze w pobliżu. 

Nasza fotobudka jest uchylna dzięki czemu każdy z łatwością sam dostosuje kadr do swojego wzrostu. Posiada także funkcję tworzenia gifów ze zdjęć oraz dodawania tzw. Emotoek.

Nie! Instalacja i ustawienie urządzenia zawsze odbywa się poza wyznaczonym czasem najmu.

Montaż i demontaż zajmują około pół godziny.

Do swobodnej instalacji oraz komfortu korzystających preferujemy powierzchnię ok. 5 m2.

Zamawiający usługę wynajmu FOTOBUDKI na samym początku decyduje o wyborze LAYOUT’U tzn. ile zdjęć ma się znajdować na jednym wydruku 10×15. Później przekazuje nam informacje o dodatkowych stałych elementach które powinny znaleźć się na każdym zdjęciu taki jak: ramka, tekst/data, logo itp.

Zdjęcie jest wydrukowane w zaledwie 15 sekund.

Nie! Podczas zabawy z FOTOBUDKĄ nie ma ograniczenia co do ilości zdjęć

Tak! Wraz z naszym urządzenie dostarczamy wiele rekwizytów jak np.: okulary, czapki. tabliczki itp.. Natomiast jeżeli mają Państwo jakieś szczególne wymagania dotyczące rekwizytów oczywiście postaramy się je spełnić.

Tak! Wszystkie zdjęcia zrobione podczas imprezy zostaną Państwu dostarczone na pendrive lub drogą elektroniczną.

 

Jest to zielona ścianka, na której tle wykonywane są zdjęcia. Dzięki temu fotobudka może ustawić automatycznie dowolne tło w formie pliku graficznego na tło zdjęcia finalnego.

Nasze urządzenie posiada własny system oświetlenia dzięki czemu nawet w warunkach złego oświetlenia zdjęcia będą wysokiej jakości.

Fotobudki transportujemy w dowolne miejsce w Polsce a transport jest wliczony w cenę wynajmu fotobudki.

Nasza firma ma bardzo szeroki wachlarz usług eventowych. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie www.agencjadk.pl

Błąd: Brak formularza kontaktowego.